GOD MORGEN FRA NEW YORK!GOD MORGEN FRA NEW YORK!Guuud, jeg klarer ikke helt å forstå det selv. JEG ER I NEW YORK FOR F! Haha, gud jeg smiler fra øre til øre. Etter en super lang og litt dramatisk flytur er jeg nå på plass der jeg skal være. I det flyet skulle gå fra Gardemoen begynte det å komme røyk fra den ene motoren (great, just great). Dette endte med flere politibiler, brann biler og en haug med mennesker. Deretter fikk vi beskjed om at flyet var 100% trygt å fly, å da var vi i gang. Haha, er det ikke det ene så er det det andre. GOD MORGEN FRA NEW YORK!GOD MORGEN FRA NEW YORK!Hvor fantastisk er ikke denne leiligheten? Utsikten er helt surrealistisk og jeg klarer ikke helt å forstå det her jeg sitter. Dette er ikke som å se ut av vinduet hjemme for å si det sånn. Dette er begynnelsen på en veldig veldig fin reise, og jeg gleder meg til å ha dere med meg på laget!

-A9

17 Responses to GOD MORGEN FRA NEW YORK!

  1. Lykke til videre Anniken! Du fortjener en pause fra Norge og alt nå. Kos deg og nyt livet, gleder meg masse til å følge det du driver med!

  2. Så herlig! Heldig du er 😀 og vel fortjent! Kos deg maaaaasse.

    Er det mulig å leie den leiligheten? Skal til NY i februar og vil gjerne bo sånn! Haha 😀

  3. Neste år starter mitt eventyr i USA og til da, kos deg så masse i det jeg vil karakterisere som et av verdens beste land og en av verdens fineste byer. Dette fortjener du faktisk, gleder meg til å følge deg videre, lev ut drømmene dine i USA og nyt det, virkelig nyt det!

Leave a reply