MY BEST ACAI BOWL + SOME YOGA
Heii, og god morgen! I dag var jeg oppe før solen hadde stått opp. Jeg dro over en sto blå kåpe og med dårlig morgen ånde ramlet jeg ut av døren. Parkeringen i gaten har nemlig startet, og jeg var ute for å betale parkering utenfor leiligheten jeg BOR i. Vel, mer frustrasjon haha. Har seriøst begynt å gi opp dette med tid, jeg orker ikke kjempe i mot lenger. Jeg blir utslitt. Så i disse vinterdager er det kanskje lurt å tvinge seg opp litt tidligere enn du egentlig vil. Det er nemlig ikke lenge solen har lyst å holde seg våken om dagen. Anyway! I dag fikk jeg tid til å lage en vlog til dere hvor jeg forklarer dere hvordan jeg lager min Acai bowl, den er helt amazing og veldig enkel. For å være ærlig liker jeg egentlig ikke slike smoothie bowls og har ikke vært særlig fan, men denne er helt amazing! Jeg tar dere igjennom min lille morgen i dag, og håper dere liker det! Har virkelig lyst å gjøre flere videoer fremover, det er en fin liten verden jeg har lyst til å utforske litt mer.
...
// Hello, and good morning! Today I was up before the sun was up. I took on a big blue coat and with bad morning breath I fell out of the door. The parking lot in the street has started and I was looking to pay parking outside the apartment I live in. Well, more frustration haha. Have seriously started giving up this thing called time, I can not fight against it anymore. I get exhausted. So in these winter days you might want to force yourself up a little earlier than you really want. It is not long for the sun to keep awake during the day. Anyway! Today I had time to make a vlog to you where I explain to you how to make my Acai bowl, it is absolutely amazing and very simple. To be honest I am not a big fan of smoothie bowls, but this is just so good and tasty. I’ll take you through my little morning today and hope you enjoy it! I really want to do more videos in the future, it’s a nice little world I want to explore a little more //





Hvor er bhen fra? ?
Sportsbh fra Nike, kjøpt på Nelly! <3
Hvor er stein drikkebrikken i fra? Utrolig fin!
En randome butikk i USA! 🙁 <3
Ser veldig god ut 🙂 hvor er den hvite toppen du har på deg fra?
Nike! <3
Hei fine deg!
Jeg tenker å kjøpe noen smykker fra bagatiba – og jeg digger de kjedene du har valgt ut. Har du mulighet til å sende en link her med akkurat de du valgte ut? flere ser ganske like ut på den nettsiden, men elsker de du har valgt.
Også et spørsmål til; ettersom det er ganske dyrt å kjøpe smykker derfra så hadde det vært fint å ikke kjøpe alt med en gang. Men blir det dyrere å kjøpe i flere omganger enn om jeg kjøper alt med en gang? eller spiller det ingen rolle prismessig?
tuuusen takk for svar, det hadde jeg satt enormt pris på. Ha en fin dag videre!
Heidu! <3
Nå har jeg sjekket litt, og det var så lenge siden jeg kjøpte de. Men jeg syntes også det var dyrt, såååå det jeg gjorde.. HEHE var at jeg kjøpte dette: https://bagatiba.com/collections/necklaces/products/vintage-d3c-necklace?variant=28224021650 hvor jeg tok av den lille runde som du ser jeg alltid går med. Den hang jeg på et vanlig kjede jeg hadde fra før, også lot jeg de to andre bli det «lange».
Når det kommer til choker har jeg denne: https://bagatiba.com/collections/necklaces/products/111-choker?variant=28224018450
Så da blir det isåfall litt billigere for deg! Når det kommer til toll osv tror jeg faktisk det er smartere å bestille alt. Ellers blir det avgift uansett toll to ganger! men det kan du sjekke på tollkalkulator, bare google det!
Håper det hjalp litt! <3
Hei!
Hvor får du tak i den smoothie-packen?
Du er flink!
røtter i oslo! men også på smoothie exchange life butikker osv <3
Vloggene dine er så koselig å se på, pleier alltid å spare de så jeg har noe å kose meg med før jeg tar kvelden. Hvor har du kjøpt sjokocrunchen og smoothiepakken fra videoen? ?
smoothiepakken er fra røtter i Oslo men har hørt det også selges på smoothie exhange evt sånne life/vita butikker i frossen avdelingen! sjoko kjøpes på coop meny osv <3
Hallo!✨ hvor kjøper du hamp frøene og choco crunchen?